Producent namiotów reklamowych

Przygotowujemy konstrukcje, które doskonale sprawdzają się jako element kampanii marketingowej. Nasze namioty reklamowe cechuje efektowny wygląd. Przedmioty odznaczają się solidną konstrukcją, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas masowych imprez w plenerze czy targów branżowych.


Wyjątkowe propozycje od sprawdzonego producenta namiotów reklamowych!

Jako wieloletni i doświadczony producent namiotów reklamowych doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie są zapotrzebowania na rynku. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa taki namiot, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Cały czas poszerzamy naszą ofertę, aby w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania.

Poszycie namiotu jest idealnym miejscem na reklamę. Korzystają z niego zarówno duże firmy, gminy, powiaty, wojsko, jak i mali przedsiębiorcy, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Nadruki na namiotach reklamowych wykonujemy na dwa sposoby:

METODA SUBLIMACJI

Dowolną grafikę drukuje się na papierze transferowym, a następnie przepuszcza przez kalander wraz z tkaniną. Tak wykonany nadruk cechuje się wysoką jakością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Technika ta umożliwia nadrukowanie grafiki jedynie na jasnym materiale, przez co z jednej strony mamy wybrany motyw, natomiast z drugiej – białą tkaninę. Rozwiązaniem jest podwójna ściana, czyli doszycie tkaniny w konkretnym kolorze od jasnej strony.

METODA TERMO TRANSFER

Folia flex w dowolnym kolorze zostaje wycięta na ploterze tnącym, a następnie wgrzana na tkaninę. Sprawdza się ona w przypadku nadruków, gdzie nie ma tonalnych przejść. Największymi zaletami tej metody są: możliwość stosowania jej na każdym kolorze tkaniny oraz niska cena przy małym nadruku. Często, aby sprostać oczekiwaniom klienta oraz żeby cena nie była wygórowana, łączy się te dwie metody. Poniżej prezentujemy kilka przykładów zadrukowanych namiotów:

Do namiotów idealnie pasują stoły oraz flagi wraz z podstawami lub mocowaniami,
które również możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie.