Namioty handlowe

Proponujemy rozwiązania bazujące na wysokiej jakości materiałach. Oferowane przez nas namioty handlowe odznaczają się wysoką funkcjonalnością, trwałą konstrukcją oraz wytrzymałymi poszyciami. Odznaczają się przy tym efektownym wyglądem, dzięki czemu całość doskonale odpowiada na zapotrzebowanie współczesnych użytkowników.

Naszym Klientom oferujemy praktyczne i wygodne w eksploatacji rozwiązania. Namioty handlowe posiadają charakterystyczny system mijania szabli, co znacząco wydłuża okres użytkowania całości. To rozwiązanie zastosowaliśmy po obserwacji zachowań naszych Klientów, którzy często nie stosowali się do zaleceń przy składaniu i pozostawiali na całym stelażu poszycie. Specjalny system ogranicza w znacznym stopniu ryzyko przecięcia poszycia podczas składania konstrukcji.

Dodatkowym atutem naszych namiotów handlowych jest specjalna markiza, która wystaje nieco ponad czoło konstrukcji. Zapewnia ochronę przed nadmiernym promieniowaniem i deszczem. W standardzie jest to daszek o szerokości 60 cm. Utrzymany w kolorystyce poszycia namiotu. Całość konstrukcji jest lekka, łatwa w składaniu i rozkładaniu, a przy tym efektownie się prezentuje. Idealne na lokalne stragany na targowiskach, jak i punkty informacyjne na imprezach plenerowych.