Producent namiotów reklamowych

Przygotowujemy konstrukcje, które doskonale sprawdzają się jako element kampanii marketingowej. Nasze namioty reklamowe cechuje efektowny wygląd. Przedmioty odznaczają się solidną konstrukcją, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas masowych imprez w plenerze lub targów branżowych.

Jako wieloletni i doświadczony producent namiotów reklamowych, doskonale zdajemy sobie sprawę jakie są zapotrzebowania na rynku. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa taki namiot, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Cały czas poszerzamy naszą ofertę, aby w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania.

Poszycie namiotu jest idealnym miejscem na reklamę. Korzystają z nich zarówno duże firmy, gminy, powiaty, wojsko jak i mali przedsiębiorcy, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji.
Nadruki na namiotach reklamowych wykonujemy na dwa sposoby:

Metoda SUBLIMACJI

Dowolną grafikę drukuje się na papierze transferowym a następnie przepuszcza się przez kalander wraz z tkaniną. Tak wykonany nadruk cechuje się wysoką jakością oraz odpornością na czynniki atmosferyczne. Nadruk ten można przeprowadzić jedynie na jasnym materiale przez co z jednej strony mamy nadruk natomiast z drugiej strony białą tkaninę. Rozwiązaniem jest podwójna ściana czyli od jasnej strony doszywa się tkaninę w konkretnym kolorze.

Metoda TERMO TRANSFER

Folia flex w dowolnym kolorze zostaje wycięta na ploterze tnącym a następnie wgrzana na tkaninę. Sprawdza się ona w przypadku nadruków gdzie nie ma tonalnych przejść. Największymi zaletami tej metody jest możliwość stosowania jej na każdym kolorze tkaniny oraz niska cena przy małym nadruku.

Często aby sprostać oczekiwaniom klienta oraz żeby cena nie była wygórowana łączy się te dwie metody. Poniżej prezentujemy kilka przykładów zadrukowanych namiotów

Do namiotów idealnie pasują stoły oraz flagi wraz z podstawami lub mocowaniami,
które również możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie.