Namioty

REKLAMOWE, HANDLOWE,
POGRZEBOWE I SPAWALNICZE

Sprawdź

Stoły

Francuskie, handlowe, rozkładane

Sprawdź

Producent namiotów handlowych i reklamowych Coner

Możemy zaproponować ekspresowe namioty handlowe, reklamowe, spawalnicze, ogrodowe. Uniwersalny charakter konstrukcji sprawia bowiem, że nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach. Cechuje je wyjątkowa mobilność, dzięki której bez problemu można przewozić konstrukcje zgodnie z indywidualnymi, bieżącymi potrzebami. Ponadto możemy zaproponować stoły handlowe i flagi, które są wartym uwagi elementem wyposażenia. Przedmioty uwzględniają najważniejsze potrzeby współczesnych użytkowników – są lekkie, łatwo się rozkładają, a po złożeniu zajmują niewielką ilość miejsca.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością, odpornością na uszkodzenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zachęcamy już dziś do skorzystania z niepowtarzalnej oferty firmy Coner. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania prezentowanych produktów.


Dowiedz się więcej

Konfigurator namiotów

Zaprojektuj swój własny namiot!. Wybierz rozmiar namiotu, rodzaje ścian, ich kolory. Dodaj logotyp firmy i dowolny tekst. Wyślij zapytanie, a my wycenimy to czego potrzebujesz.

Zaprojektuj swój namiot

Nasza oferta

Namioty ekspresowe

Proponujemy konstrukcje o charakterystycznej budowie. Nasze namioty ekspresowe wykonane są w taki sposób, aby można je było szybko i bez większych trudności złożyć i rozłożyć. Ponadto umożliwiają bezproblemowe przenoszenie i przewożenia. To świetny sposób, aby zyskać dodatkową powierzchnię użytkową lub mobilny punkt informacyjny, sprzedażowy, itp.

Więcej

Stoły handlowe

Stabilność konstrukcji stanowi istotną zaletę naszych produktów. Stoły handlowe dostępne w naszym asortymencie w prosty sposób się rozkładają, a przy złożeniu zajmują niewiele miejsca. Stelaże wyposażone są w solidne i przestronne blaty, które pozwalają na ekspozycję towarów bądź przeprowadzenie transakcji.

Więcej

Flagi

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości maszty o charakterze reklamowym, promocyjnym, czy informacyjnym. Proponujemy flagi w kilku wariantach wymiarowych oraz o odmiennych kształtach. Jednocześnie oferujemy solidne postawy. Przedmioty są odporne na działania silniejszych podmuchów powietrza.

Więcej

Namioty z nadrukiem

Oferujemy trwałe konstrukcje służące do zadaszenia. W umiejętny sposób wykorzystujemy ich poszycia. Namioty z nadrukiem mogą być zaopatrzone w dowolną grafikę – służącą celom reklamowym, dekoracyjnym, czy informacyjnym. Stosujemy nowoczesne techniki, dzięki czemu naniesione nadruki na długi czas pozostają na powierzchni materiału.

Więcej

Namioty reklamowe

Prezentujemy świetny sposób na promocję. Namioty reklamowe mogą być ciekawym sposobem na zaprezentowanie własnego hasła, sloganu promocyjnego. Zamieszczona na poszyciu grafika bądź inny nadruk mogą stać się elementem identyfikacji wizualnej oraz pomóc w marketingu wizualnym. Proponujemy kilka wariantów wielkości.

Więcej

Namioty z nadrukiem

Oferujemy uniwersalne rozwiązania, które pozwalają na prowadzenie działań sprzedażowych. Namioty handlowe sprawdzają się na targowiskach, podczas sprzedaży letnich owoców sezonach, czy jako punkty gastronomiczne na imprezach plenerowych. W asortymencie znajdują się produkty wykonane w ciekawej kolorystyce.

Więcej