Namioty

REKLAMOWE, HANDLOWE,
POGRZEBOWE I SPAWALNICZE

Sprawdź

Stoły

Francuskie, handlowe, rozkładane

Sprawdź

Producent namiotów handlowych i reklamowych Coner

Możemy zaproponować ekspresowe namioty handlowe, reklamowe, spawalnicze, ogrodowe. Uniwersalny charakter konstrukcji sprawia bowiem, że nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach. Cechuje je wyjątkowa mobilność, dzięki której bez problemu można przewozić konstrukcje zgodnie z indywidualnymi, bieżącymi potrzebami. Ponadto możemy zaproponować stoły handlowe i flagi, które są wartym uwagi elementem wyposażenia. Przedmioty uwzględniają najważniejsze potrzeby współczesnych użytkowników – są lekkie, łatwo się rozkładają, a po złożeniu zajmują niewielką ilość miejsca.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością, odpornością na uszkodzenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zachęcamy już dziś do skorzystania z niepowtarzalnej oferty firmy Coner. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania prezentowanych produktów.


Dowiedz się więcej

Konfigurator namiotów

Zaprojektuj swój własny namiot!. Wybierz rozmiar namiotu, rodzaje ścian, ich kolory. Dodaj logotyp firmy i dowolny tekst. Wyślij zapytanie, a my wycenimy to czego potrzebujesz.

Zaprojektuj swój namiot

Nasza oferta

Namioty ekspresowe

Proponujemy konstrukcje o charakterystycznej budowie. Nasze namioty ekspresowe wykonane są w taki sposób, aby można je było szybko i bez większych trudności złożyć i rozłożyć. Ponadto umożliwiają bezproblemowe przenoszenie i przewożenia. To świetny sposób, aby zyskać dodatkową powierzchnię użytkową lub mobilny punkt informacyjny, sprzedażowy, itp.

Więcej

Stoły handlowe

Stabilność konstrukcji stanowi istotną zaletę naszych produktów. Stoły handlowe dostępne w naszym asortymencie w prosty sposób się rozkładają, a przy złożeniu zajmują niewiele miejsca. Stelaże wyposażone są w solidne i przestronne blaty, które pozwalają na ekspozycję towarów bądź przeprowadzenie transakcji.

Więcej

Flagi

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości maszty o charakterze reklamowym, promocyjnym, czy informacyjnym. Proponujemy flagi w kilku wariantach wymiarowych oraz o odmiennych kształtach. Jednocześnie oferujemy solidne postawy. Przedmioty są odporne na działania silniejszych podmuchów powietrza.

Więcej